DrabAgency.pl

PremiumTsl.pl

Firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie drogowym. Organizują przewóz towarów wymagających kontrolowanej temperatury oraz dysponują naczepami do transportu kwiatów. Strona została stworzona w kilku językach. 

NKboutique.eu

Internetowy sklep z damską odzieżą działający na terenie Polski i Niemiec. Strona została wyposażona w szybkie płatności online (Pay Pal, BLIK) wraz z odpowiednią firmą dostawy (kurier DHL). Co więcej w sklepie został aktywowany moduł zmiany walut i wybór języka.

Lcsm.pl

Lubuskie Centrum Szkoleń Medycznych wyposażone w urządzenia do chirurgii ogólnej, naczyniowej i endoskopowej. Stronę wyposażyliśmy w przełącznik języka, certyfikat SSL oraz możliwość dokonywania zakupu kursów online.

hkdevelopment.pl

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe. Strona jest standardową wizytówką firmy w sieci. Możemy na niej znaleźć podstawową ofertę, galerię zdjęć, numer kontaktowy oraz adres mailowy. 

StudniaFilm.pl

Strona internetowa typu One Page dla fotografa ślubnego i kamerzysty na wesele. Możemy na niej znaleźć podstawową ofertę, galerię zdjęć, numer kontaktowy oraz adres mailowy. Cała funkcjonalność odbywa się na płaszczyźnie jednej witryny. Został zaaplikowany tutaj moduł dwujęzyczny; polski i angielski.

Ketomorfoza.pl

Strona informacyjna o tematyce dietetycznej i treningowej, wyposażona w formularz kontaktowy, newsletter i profesjonalne zdjęcia. Witryna została zintegrowana z Facebookiem i Instagramem.