DrabAgency.pl

Projektowanie
Graficzne

Tworząc strony internetowe zawsze kładziemy duży nacisk na odpowiedni projekt graficzny. Ważne, żeby oprawa graficzna współgrała z treścią i misją strony. Wszystkie prace są w pełni naszego autorstwa. Projekty tworzymy sami od podstaw w oparciu o sugestie klientów. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań.

drab agency projekt graficzy okładka polish banany_strony_www

Logotypy i wizytówki

Logo jak i wizytówka to elementy wiodące każdej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby były innowacyjne, charakterne i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dbamy o spójność projektu z rodzajem wykonywanej działalności, tak by w pełni uwydatniał walory przedsiębiorstwa i był kojarzony z żądaną branżą. Wychodzimy z założenia, że dobrze wykonany i trafny graficznie logotyp to połowa sukcesu każdej firmy. 

Dobry logotyp to taki, który niezależnie od materiału na jakim finalnie spocznie – będzie wyglądał doskonale.  

Teczki i kalendarze

Oprócz standardowych logotypów wykonujemy m. in. projekty kalendarzy ściennych oraz teczek firmowych. Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie, które realizujemy w sposób rzetelny i szczegółowy. To ważne by wszystkie prace wiernie oddawały zamysły naszych klientów. Jest to ostatni i zarazem najważniejszy etap pracy.

Realizacja zlecenia

Na początek ustalamy rodzaj projektu, kolorystykę oraz ogólne sugestie klienta – należy je wziąć pod uwagę w celu zachowania wierności projektu.

Następnie przechodzimy do realizacji. Klient otrzymuje od nas trzy wstępne wersje projektu, spośród których wybiera tą najbardziej mu odpowiadającą. 

Na koniec, dopieszczamy projekt i przekazujemy klientowi gotową paczkę projektową z plikami na maila.  

Zawartość paczki:

  • plik .svg
  • plik .png
  • plik .jpg
  • plik .pdf

Do paczki dołączamy również główny plik projektowy pochodzący z programu graficznego; .psd lub .ill