DrabAgency.pl

Tworzenie stron internetowych WWW
e-sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach strony internetowe to podstawa. Mówi się, że jeśli danej firmy nie ma w internecie to znaczy, że nie istnieje. Zadbaj o to by twoja marka była widoczna w wyszukiwarce google dla potencjalnych klientów. 

strony internetowe www pozycjonowanie tworzenie projektowanie stron internetowych Drab Agency
strony internetowe tworzenie stron internetowych

Strony wWW
to nasza specjalność!

W naszej pracy opieramy się na systemie WordPress, który jest obecnie najpopularniejszą platformą do zarządzania treścią na stronie internetowej. Dbamy o odpowiednią oprawę naszych witryn oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów, co daje doskonały efekt i przyciąga wielu nowych gości. Wszystkie strony internetowe przed oddaniem podlegają naszej wielokrotnej weryfikacji, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje solidny produkt.

w ramach strony wWW, otrzymasz

Pozycjonowanie strony wWW i optymalizacja treści

Sprawność i szybkość strony internetowej odbywa się za pomocą optymalizacji treści, odpowiedniego rozmieszczenia elementów oraz doboru odpowiednich wtyczek. Ponadto witryna będzie widoczna dla użytkowników w wyszukiwarce google, pozwalając tym samym na uzyskanie większego ruchu na stronie.

Certyfikat SSL

Zawsze aktywujemy certyfikat SSL, dzięki niemu twoja strona internetowa będzie lepiej odbierana przez wyszukiwarkę google. Co więcej dane zawarte na witrynie będą zabezpieczone a połączenie z nią zaszyfrowane. Takie działanie jest bardzo istotne, ponieważ eliminuje ryzyko kradzieży ważnych informacji.

System WordPress

Wdrażamy Intuicyjny i przyjazny system zarządzania treścią CMS na stronie internetowej, co w rezultacie pozwala na samodzielne wprowadzanie zmian i bieżące aktualizacje wtyczek. Warto zaznaczyć, że platforma WordPress jest uznana za najpopularnieszy cms.

Tworzenie stron to nie wszystko!

Podstawowe zabiegi służące temu by twoja strona internetowa działała sprawnie i bezpiecznie to jedno a wszystkie inne narzędzia, które uruchamiają proces dodatkowy taki jak promocja w internecie to drugie. W ramach naszych pakietów, realizujemy także:

Projekty graficzne

Tworzymy logotypy, banery oraz kalendarze firmowe. Nasza praca w tym zakresie ma praktycznie nieograniczone zastosowanie a liczba innych napływających projektów pozwala nam poszerzać horyzonty.

Sesje fotograficzne i filmy reklamowe

W naszej ofercie mamy również filmy reklamowe i sesje biznesowe, które najczęściej realizujemy w siedzibie firmy zleceniodawcy bądź w warunkach plenerowych.

0 %
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 %
POZYTYWNYCH OPINI
0 %
SATYSFAKCJI

Przebieg współpracy przy
tworzeniu stron WWW

1. Ustalamy adres domeny internetowej i pojemność hostingu wraz z wyceną. Ustalamy formę wykonania witryny, co niewątpliwie będzie miało znaczenie przy końcowej fazie realizacji zlecenia. Następnie zbieramy niezbędne informacje, które pozwolą nam rozpocząć sprawną pracę nad stroną internetową.

2. Budujemy autorską oprawę graficzną oraz publikujemy ustalone wcześniej informacje tekstowe. Co więcej cały proces tworzenia strony jest dostępny zdalnie dla naszych klientów, co pozwala na bieżące korekty.

3. Wspólnie z klientem, czy strona internetowa zawiera wszystkie ważne informacje, sprawdzamy ją pod kątem wyświetlania na wybranych urządzeniach, optymalizujemy poszczególne elementy oraz eliminujemy wszystkie napotkane błędy, które mogą zagrażać prawidłowemu funkcjonowaniu strony www.

4. Następnie uruchamiamy certyfikat SSL (zabezpieczenie informacji – kłódka przy adresie strony) i rozpoczynamy proces o nazwie pozycjonowania (widoczność strony w wyszukiwarce google).

5. Po akceptacji projektu, jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem i służymy pomocą w zakresie funkcjonalności i ewentualnych modyfikacji w przyszłości.

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Jesteśmy młodym zespołem, który tworzy swoje witryny w sposób nowoczesny i przejrzysty. W przeciwieństwie do konkurencji zawsze dbamy by nasze strony internetowe były dopracowane w każdym calu. Śledzimy najnowsze trendy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Działamy tak, by projekt każdej strony www rzetelnie odzwierciedlał oczekiwania naszego klienta a nawet przerastał jego najśmielsze oczekiwania.